Rejestracja w serwisie VulkanBet Archives - 33562 - betwulcan.pl
Вход
Регистрация

Rejestracja w serwisie VulkanBet

VulcanBet to bukmacher oferujący zakłady sportowe. Działa w obszarze domeny .ru i jest całkowicie legalny. Posiada licencję Federalnej Służby Podatkowej Federacji Rosyjskiej, więc Roskomnadzor nie zgłasza żadnych roszczeń. Gracze nie mają problemów z dostępem do serwisu, nie ma potrzeby ciągłego szukania działających serwerów lustrzanych. VulkanBet zaczął przyjmować zakłady online latem 2019 roku.

Jak zarejestrować się w VulkanBet?

Rejestracja w bukmacherze Vulkan Bet jest obowiązkowa. Najpierw należy założyć indywidualne konto, wraz z założeniem konta obstawiający otrzymuje atrakcyjny bonus.

Mogą go wykorzystać jedynie nowi klienci. Za pierwsze doładowanie konta otrzymują premię w wysokości do 150 zł.

Rejestracja VulkanBet

Rejestracja przez SMS

Aby zacząć zarabiać na zakładach sportowych, musisz zarejestrować się w Vulkan Bet. Procedura jest wspólna dla wszystkich, którzy lubią próbować szczęścia. Można to zrobić, postępując zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcjach krok po kroku:

 1. Kliknij zielony przycisk „Zarejestruj się” znajdujący się w prawym górnym rogu.
 2. Otworzy się formularz, w którym należy wprowadzić informacje o graczu.
 3. Wpisz swój numer telefonu, e-mail i podaj hasło. Jeśli numer jest powiązany z portfelem QIWI, rejestracja będzie jeszcze łatwiejsza.
 4. Po zapoznaniu się z zasadami organizowania zakładów sportowych i wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych kliknij przycisk „Zarejestruj się”.
 5. Wymagane Potwierdzenie. Wiadomość SMS z kodem zostanie wysłana na podany numer telefonu komórkowego. Kod należy wpisać w wymaganej rubryce. Na wpisanie kodu użytkownik ma minutę. W razie potrzeby można poprosić o inny kod lub zmienić podany numer telefonu.

W kolejnym etapie gracz otrzymuje swój numer. Musi przejść przez identyfikację. Aby to zrobić, należy podać następujące informacje:

 • nazwisko;
 • imię;
 • seria i numer paszportu;
 • Data urodzenia;
 • kanał do przeprowadzenia procesu identyfikacji (Skype, Viber, WhatsApp);
 • zaloguj się do komunikatora;
 • prześlij pierwszą stronę paszportu i stronę z rejestracją – wszystkie pieczątki i istotne informacje powinny być czytelne i wyraźnie widoczne.

Alternatywnie zamiast paszportu cywilnego można użyć paszportu zagranicznego, a także zezwolenia na pobyt w Federacji Rosyjskiej lub zezwolenia na pobyt czasowy. Operator bukmachera niezwłocznie skontaktuje się z Tobą, aby upewnić się, że dokumenty należą do Ciebie i że jesteś pełnoletni.

Vulkanbet działa w Rosji legalnie. Dokument tożsamości jest wymogiem prawnym.

Rejestracja przez e-mail

Bukmacher Vulcan Bet umożliwia rejestrację nie tylko drogą mailową. E-mail służy jako dodatkowy sposób weryfikacji Twojej tożsamości.

Nie udało Ci się zarejestrować?

Vulkan Bet Rejestracja

Jeśli masz problemy na jakimkolwiek etapie rejestracji, skontaktuj się z pomocą techniczną. Operatorzy są gotowi odpowiadać na pytania przez całą dobę.

Na stronie głównej znajduje się specjalna zakładka. Wchodząc w nią, znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Możesz przejść do czatu, aby skontaktować się bezpośrednio z operatorem.

Inną opcją komunikacji ze specjalistami z działu wsparcia jest napisanie na adres e-mail [email protected] lub telefon na wielokanałowy numer telefonu +7 (499) 961-01-03. Firma zobowiązuje się reagować na zapytania klientów tak szybko, jak to możliwe.

✔️ Często zadawane pytania

✴️ Co daje rejestracja w Vulcanbet?

Po rejestracji i potwierdzeniu tożsamości, gracz ma dostęp do doładowania konta, zakładów na wydarzenia sportowe, wypłaty wygranych. Kuszącą ofertą jest bonus od pierwszego depozytu w wysokości do 150 złotych.

✴️ Jak zarejestrować się w Vulkan Bet na moim telefonie?

Aby się zarejestrować, musisz podać numer telefonu i adres e-mail. Zweryfikuj swoją tożsamość. Operator skontaktuje się z Tobą za pośrednictwem wideo. Będziesz musiał przedstawić swój paszport – główną stronę i stronę prezentującą rejestrację.

download back-to-top